ČERPÁNÍ KREDITŮ

16. srpna 2021

INFORMACE O PRODLUŽOVÁNÍ A ČERPÁNÍ KREDITŮ

                  

Vážení návštěvníci,

z důvodů vysokých ekonomických ztrát způsobených pandemií Covid 19 jsme se dostali do situace, že restart našich společnosti Fitness Station s.r.o a Wellness centrum Radlice s.r.o. byl ekonomicky i provozně velmi složitý.

Vývojem událostí jsme byli nuceni přistoupit k opatření, že do 30.9.2021 není možné čerpat v rámci Vašich návštěv zakoupené kredity, ale vstupy jsou dočasně možné pouze na základě zaplacení zlevněných jednorázových vstupů.

Se vší pokorou i úctou jsme hledali řešení, která znovu zajistí dlouhodobé a trvalé obnovení provozu našich společností a našim klientům umožní opět čerpat zakoupené kredity.

Omlouváme se za komplikace našich opatření, která jsou bohužel v současné době jediným možným řešením restartovat a stabilizovat naše provozy, pokud jsme nechtěli po 24 letech naši činnost ukončit insolvencí !

Níže uvedené body Vás seznámí s procedurálními postupy, za jakých podmínek bude možné čerpat zbylé kredity na Vašich účtech:

  1. Čerpání všech kreditů bude možné od 1.10.2021

  1. S ohledem na jednotlivé vlny uzavření našich provozů jsme nezvolili složitou metodu přepočítávání dnů  za první, druhou a další vlny uzavření, či otevření provozu s různě omezenými podmínkami, ale naopak, zvolili jsme jednoduché a výhodné řešení pro klienty.  To znamená, že platnost všech kreditů, které si klienti převáděli z předchozích let s vyjímkou měsíčních permanentních karet a ročních permanentních karet  je ponechána až do konce roku 2021.

  1. Platnost měsíčních a ročních karet bude prodloužena dle termínu zakoupení a délky uzavření provozu.

  1. Pro obnovu kreditů a jejich aktualizaci, je potřeba zaslat buď email na adresu                    info@fitness-station.cz, nebo se zastavit osobně  na recepci Fitness Station v období

         od 15.8 do 20.9.2021, kdy bude možné vše aktualizovat a vzájemně si odsouhlasit.

  

  1. S ohledem na vývoj pandemických dopadů a celkovou revizi rezervačního systému nebude možné zbylé kredity nákupem nových prodlužovat a převádět do dalších let, to znamená, že je bude možné čerpat až do konce tohoto kalendářního roku 2021. S obnovou kreditu ať už osobně na recepci , nebo prostřednictvím emailu zároveň souhlasíte s výše uvedenými podmínkami.

Všem Vám ještě jednou děkujeme za trpělivost s čerpáním kreditů i dosavadní podporu formou placení zvýhodněných jednorázových vstupů.